Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

TEAM KRAKÓW NAJLEPSZY W TURNIEJU OLDBOJÓW !!!

INFORMACJA

 

 

28 maja br w Krakowie - Nowej Hucie  rozegrany został II TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ OLDBOJÓW +40  o Puchar Przewodniczącego ZO NSZZFiPW w Krakowie.  Do rozgrywek przystąpiło pięć drużyn : ZK Pińczów, ZK Tarnów, ZK Nowy Wiśnicz, AŚ Kielce oraz  Kraków- zespół złożony z funkcjonariuszy z jednostek krakowskich oraz  z ZK W Tarnowie- Mościcach, ZK w Wadowicach i emerytów SW. Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym.  Zwyciężyła ekipa Krakowa, która wygrała wszystkie mecze pokonując kolejno Pińczów 3:1, Tarnów 1:0, Nowy Wiśnicz 8:2  oraz  Kielce 6:2. Drugie miejsce zajęły Kielce, trzecie- Tarnów, czwarte- Pińczów i piąte - Nowy Wiśnicz. Zawody  były okazją do integracji środowiska  funkcjonariuszy SW i sprawdzeniem swojej kondycji. Główne trofeum- okazały puchar  wręczył zwycięskiej drużynie Paweł Oświęcimka – Przewodniczący ZO NSZZFiPW. ”Królem Strzelców” turnieju został Jacek Machynia z Krakowa,  a Tomasz Wózek z Tarnowa został wybrany „Najlepszym Bramkarzem” zawodów.  Statuetkami - „Fair Play” oraz „Najstarszy Zawodnik Turnieju” – wyróżnieni zostali: Zenon Śliwa (Kielce) oraz Jerzy Powroźnik ( Kraków) – emeryci SW.

 

   Zawody, które profesjonalnie przygotowane i przeprowadzone były przez ZK w Krakowie – Nowej Hucie, przebiegały w przyjaznej atmosferze sportowej rywalizacji. Wszystkim uczestnikom należą się gratulacje za wykazanie się niezłą sprawnością, wytrzymałością i hartem ducha.

 

Zapraszamy do galerii zdjęć z Turnieju Oldbojów ZK Kraków - Nowa Huta

 

kol. Rafał Pląder