Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uroczyste otwarcie pomieszczeń Związkowych przy Zakładzie Karnym w Tarnowie

Uroczyste otwarcie pomieszczeń Związkowych

 

      W dniu 8 lipca b.r. odbyło się posiedzenie Zarządu Terenowego i Komisji Rewizyjnej NSZZFiPW przy Zakładzie Karnym w Tarnowie, na którym nastąpiło uroczyste otwarcie pomieszczeń przeznaczonych na działalność związków zawodowych.
      Zaproszenie na uroczystość przyjęli: Jan Madej – przedstawiciel Zarządu Głównego, Wice przewodniczący Zarządu Okręgu Krakowskiego NSZZFiPW, oraz Dyrektorzy Zakładu Karnego w Tarnowie z płk Grzegorzem Koziarą na czele.
      Przewodniczący Zarządu Terenowego w swoim przemówieniu podziękował płk Grzegorzowi Koziarze za pomoc w wyremontowaniu pomieszczeń związkowych, życzliwość, wsparcie oraz przyjazną współpracę z Niezależnym Samorządowym Związkiem Zawodowym Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa.
      Jan Madej podziękował Dyrekcji i Zarządowi Terenowemu za bardzo dobre relacje i rzadko spotykane zrozumienie między Dyrektorem a Związkami, życzył dalszej owocnej współpracy, która przyczynia się do przyjaznej atmosfery wśród załogi i pomaga na co dzień rozwiązywać problemy nieraz bardzo trudne wymagające zrozumienia.

 

Zapraszam do Galerii zdjęć

Administrator