Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

SPOTKANIE ROBOCZE FEDERACJI ZWIĄZKÓW ZAWODOWYCH SŁUŻB MUNDUROWYCH

 

     W dniu28 maja 2019 r. w Hotelu Margerita w Modlniczce pod Krakowem odbyło się pierwsze robocze spotkanie, w którym wzięli udział przedstawiciele Rady Federacji Związków Zawodowych Służb Mundurowych z województw małopolskiego, śląskiego i opolskiego. Służbę Więzienną reprezentowali: 

woj. małopolskie: Paweł Oświęcimka, Paweł Góra, Andrzej Bartosik 

woj. śląskie: Tomasz Walaszczyk, Grzegorz Zychajło, Stanisław Bajger 

woj. opolskie: Mateusz Łojek, Tomasz Próchniak  

     Spotkanie zakończyło się podpisaniem porozumienia pomiędzy związkowymi centralami służb mundurowych z poszczególnych województw. W trakcie dyskusji omówiono problemy nurtujące poszczególne środowiska zawodowe w Państwowej Policji, Państwowej Straży Pożarnej, Straży Granicznej i Służby Więziennej szczególnie w świetle przygotowywanych projektów zmian w ustawach pragmatycznych. Uzgodniono iż dalsze tematy obrad będą przygotowane i wypracowane w trakcie kolejnych spotkań zwoływanych w zależności od potrzeb jednak nie rzadziej niż co sześć miesięcy.

 

Paweł Oświęcimka

 

 

podpisane-porozumienie-nszzfipw-krakow4podpisane-porozumienie-nszzfipw-krakow2podpisane-porozumienie-nszzfipw-krakow3