Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Piknik Służb Mundurowych - Dzień Dziecka Kraków-Czyżyny 2019

Piknik Służb Mundurowych - Dzień Dziecka Kraków-Czyżyny 2019

  

W dniu 1 czerwca 2019 r. na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie odbył się Festyn Rodzinny Służb Mundurowych z okazji obchodów Dnia Dziecka. Impreza zgromadziła ok. 7,5 tysiąca uczestników, którzy przy pięknej,  słonecznej pogodzie korzystali z wielu atrakcji zapewnionych przez organizatorów. Poszczególne służby mundurowe zaprezentowały swój najnowocześniejszy sprzęt i uzbrojenie, odbył się także dynamiczny pokaz działań Grupy Interwencyjnej Służby Więziennej razem z Pododdziałem Antyterrorystycznym Policji i pokaz tresury policyjnych psów służbowych. Najmłodsi chętnie korzystali z miasteczka zabawa najdzielniejsi również z przejażdżek quadami z Południową Grupą Quadowców. Dodatkową atrakcją dla wszystkich była możliwość zwiedzania Muzeum Lotnictwa Polskiego i parku lotniczego.

 

Było mnóstwo konkursów i nagród, a ze sceny program prowadzili Przemek Skowron z radia RMF FM z żoną Mariką oraz Paweł Sołtysik z radia Kraków i Adam Grzanka satyryk, konferansjer. Podczas festynu odbył się finał akcji „Kilometr Dobra” Jest to akcja charytatywna mająca na celu niesienie pomocy osobom z zespołem Downa. Imprezę swoim patronatem objęli m.in. Wojewoda Małopolski Piotr Ćwik i Dyrektor Okręgowy SW płk Włodzimierz Więckowski, którzy również zaszczycili nas swoją obecnością.  

 

 

                                                                                                          Paweł Oświęcimka

 

11223344567891011131415

 Zapraszamy do Galerii